niedziela, 14 lutego 2010

Ostatki i Konstantynki

Karnawał już kończy się, niestety!
Moje dzieci zaszalały więc jeszcze, ostatkowo...

 
Posted by Picasa


Tosia- Dzwoneczek w stroju, w którym była na baliku w przedszkolu.
Taki mi wyszedł leśny elfik ( baza, to sukienka kupiona w ciuchlandzie z doszytymi liśćmi z organzy, do tego czapka- liść i skrzydełka z brokatem i koralikami, a i obowiązkowo czarodziejska różdżka zrobiona z grubej folii pomalowanej farbkami witrażowymi)

Kostek w naprędce skompletowanym stroju pirata.
A najważniejszym elementem jego stroju, była szabla wycięta z kartonu...
(Pirat okazał się bardzo wojowniczy...walczył z elfem, a ponieważ nie poradził sobie z czarami Dzwoneczka, złamał swą szablę tocząc bój z groźnym wielorybem- w tej roli wspaniały i niezastąpiony, stary łoś).

Karnawałowe szaleństwa za nami... a jutro (właściwie chyba już dzisiaj) Konstantynki!
Tak, dokładnie trzy lata temu o tej porze mniej więcej, dreptałam po domu zastanawiając się, czy to już czas pędzić na porodówkę.
Tak przedreptałam do 06.00 a o godzinie 08.05 urodził się Konstanty.

I mimo, że nie jesteśmy entuzjastami świętowania walentynek, to właśnie 14 lutego świętujemy... urodziny naszego Synka :)

Miłej niedzieli życzę wszystkim "tuzglądaczom"...świętujcie, bo każdy dzień, jest po to by się nim cieszyć i go celebrować :)

3 komentarze:

 1. Masz rację, każdy dzień jest wyjątkowy i każdy należy traktować wyjątkowo, świętując i ciesząc się z dobrych chwil spędzonych w gronie bliskich, przyjaciół, znajomych.
  Kostiumy świetne. Moje dzieci raz jedyny przebrane były na balu: Kasia za księżniczkę a Adaś za żołnierza. Kasia wyrosła i przebiera się za samą siebie a Adaś za karatekę, bo tak też czyni jego najlepszy kolega.Na bal chodzą już niechętnie i pewnie dopiero kiedy podrosną zrozumieją, że przebrania to fantastyczna zabawa w każdym wieku.
  Za wisiorek i serduszko jeszcze raz bardzo dziękuję.

  OdpowiedzUsuń
 2. Stroje pomysłowe!
  Wszystkiego Naj Mazmiko! Boś Ty przecież mama!!! Dla Synka ucałowania! :*

  OdpowiedzUsuń
 3. jakie fajne przebieranki :), wszystkiego najlepszego dla Twojego synka :)

  OdpowiedzUsuń

Pięknie dziękuję za każde słowo, które tutaj pozostawiasz...