czwartek, 24 grudnia 2009

Odsłona świąteczna...

mojej gazetki :)

Ani się obejrzałam a minęła nam kolejna pora roku...
Czas więc na zmianę dekoracji na mojej ściennej gazetce.
Ale tym razem nie dotyczy ona pory roku, choć motyw zimowy także się na niej pojawia...W tym roku na tej bożonarodzeniowej dekoracji dominuje biel i leśne skarby "opruszone" białą farbą, niczym śnieżną pierzynką...zawieszone na zielonych, iglastych wianuszkach
do tego, jak zwykle ilustracje Artystów ze Stowarzyszenia AMUNi niby-pierniczki z tektury, obowiązkowo "polukrowane" na biało...i jeszcze szydełkowe śnieżynki (niestety nie mojej roboty, bo mi zawsze kwiatki wychodzą)

Za to moje łapki, ulotły już dawno temu, makramowe łańcuchy na choinkę...ze sznurka papierowego makro twist-art.Fajnie się prezentują na naszej choince, zestawione ze słomianymi ozdobami i bombkami w bieli i granacie.

A wszystkim Sympatykom i Gościom Ma-kramika życzę radosnych, pełnych pokoju i rodzinnego ciepła Świąt Bożego Narodzenia, niech w każdym z nas narodzi się prawdziwa MIŁOŚĆ i niechaj moc Bożego Narodzenia promienieje w naszym życiu.
Miłego świętowania :)

8 komentarzy:

 1. Pięknie Mazmiko, taka gazetka to świetny pomysł ... wszystkiego co najlepsze w ten jakże magiczny czas... zdrowych, radosnych i rodzinnych Świąt ...

  OdpowiedzUsuń
 2. Radosnych i rodzinnych Świąt! Wszystkiego najlepszgo dzisiaj i zawsze!

  OdpowiedzUsuń
 3. Korzystając z okazji chciałabym życzyć wszystkiego najlepszego na te najpiękniejsze ze świąt: aby miłość i szczęście towarzyszyło Tobie i całej Twojej rodzinie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Błogosławionych świat !!! niech to bedzie dobry czas.

  OdpowiedzUsuń
 5. Zdrowych, pogodnych Świąt Bożego Narodzenia :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ślicznie dziękuję za życzenia...Tobie również życzę pięknych świątecznych chwil...dużo inspiracji i kreatywności twórczej na kolejne dni...niech ten czas będzie magiczny :))

  OdpowiedzUsuń
 7. Po ŚWIĘTACH życzę Ci twórczych pomysłów, strzałów w samą dziesiątkę, spełnienia marzeń, miłości, przyjaciół i zdrowia, drogi usłanej różami i sił na pokonywanie wszystkich napotkanych na niej kolców.

  OdpowiedzUsuń
 8. piękny ten łańcuch, jak go wykonać? na przyszłe święta byłby idealny do przedszkola ;)

  OdpowiedzUsuń

Pięknie dziękuję za każde słowo, które tutaj pozostawiasz...